O nas1

Oddajemy do Państwa dyspozycji Sale Bankietowe Vivaldi usytuowane na Osiedlu Konieczki, które powstały z myślą o organizacji dużych imprez okolicznościowych.

Doskonała lokalizacja z zagospodarowanym terenem, piękne wnętrza zaprojektowane i wykonane w stylu pałacowym zapewnia niepowtarzalną atmosferę i elegancję każdego przyjęcia.

Organizujemy zarówno przyjęcia rodzinne (chrzciny, komunie, itp.), wesela, imprezy firmowe (konferencje, spotkania integracyjne) jak i okolicznościowe (bale studniówkowe, karnawołowy, itp.).

Nasza sala może pomieścić jednorazowo 300 osób. Istnieje także możliwości podziału dużej sali na dwie mniejsze, w których w każdej możemy przyjąć 150 osób.

Zapraszamy do organizowania przyjęć w naszym nowo otwartym domu Vi Valdi. Doświadczona kadra doradzi Państwu przy wyborze menu i przygotowaniu imprezy oraz zadba o realizację usług na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest elastyczność, wrażliwość na potrzeby klienta oraz niebywała dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Wasze wymarzone wesele

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

Formularz kontaktowy